Pomagajmy na Święta, od święta i na co dzień!

Gdy przychodzi grudzień i dzień jest coraz krótszy, w pogodzie wieje i sypie śniegiem myśl o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia rozgrzewa nasze serca a wielu daje nadzieję na nowy początek. Dlatego 12 grudnia 2018 r. w naszej szkole za przykładem lat poprzednich klasy czwarte: Technikum Żywienia i Technikum Hotelarskie pod opieką wychowawcy Agnieszki Frejlich postanowiły zorganizować kiermasz świątecznych słodkości. Wierni słowom ś. Jana Pawła II, że "Bogatym nie ten kto posiada, tylko ten kto daje’’, uzyskany dochód przeznaczyli na cel charytatywny- zakup świątecznych paczek.

Organizatorzy tej akcji dziękują wszystkim,którzy przyjęli zaproszenie na kiermasz i wsparli ideę obdarowania najbardziej potrzebujących kolegów z ZS nr 1 w Opatowie. Uśmiech na twarzy obdarowanego jest bezcenny. Równocześnie składamy życzenia "..Aby Święta Bożego Narodzenia były bliskością i spokojem a Nowy Rok – dobrym czasem...’’